O akcii:
Xindl X má na konte 2 zlaté dosky, ocenenie Skokan roka a niekoľko nominácií na českého Anděla. Vo štvrtok 21. 3. vystúpi v KC Dunaj. Event: www.fb.com/events/486720891384729


O podniku:
Kultúrne centrum Dunaj˜ sa nachádza na 4. poschodí Domu odievania na Námestí SNP. Na ploche viac ako 900 m2 nájdete bar s terasou s krásnym výhľadom na Staré mesto. Prístup na 4.poschodie je od vchodu na Nedbalovej 3.

Kultúrne centrum Dunaj˜ je multifunkčný kultúrno-spoločenský priestor. Prioritou je pestrá programová ponuka, ktorá zahŕňa hudbu, literatúru, výtvarné umenie, divadlo, kultúrne aktivity pre deti a spoločenské akcie spolkov a združení.

Východiskom pre charakter a aktivity Kultúrneho centra Dunaj˜ je zázemie slovenskej, maďarskej, židovskej, nemeckej a rómskej kultúry, v súlade s históriou Bratislavy. Dunaj˜ má zároveň ambície stať sa inšipráciou pre budúce aktivity umelcov a organizátorov vo všetkých oblastiach súčasného umenia.

Kultúrne centrum bude otvorené aj k občianskym aktivitám: od podujatí pre postihnutých cez burzy kníh až po stretnutia a workshopy.

Pokiaľ máte záujem u nás zorganizovať svoj event, píšte na kcdunaj@kcdunaj.sk
Ak si želáte zarezervovat stôl v Dunaj~bare alebo na terase, píšte na rezervacie.bar@kcdunaj.sk